Kurumsal

Ünsal Ören Eğitim Kurumları yoğun bir çabanın ve emeğin ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Dershanecilik alanında gösterdiği profesyonel eğitim ve hizmet anlayışı, öğrenci memnuniyeti, ciddi ve örnek kurumsal kimliği, kalitesi ve güvenilirliğiyle tercih edilen bir kurum olmuştur.

Kaliteli ve kapsamlı yayın uygulamaları, seçkin eğitimcilerden oluşan nitelikli kadrosu, özgün bir sistematiğe ve planlamaya sahip yönetim anlayışı, özveriyle ve yeniliklere açık bir anlayışla çalışan dershaneleriyle her yıl yüzlerce gencimizi geleceğe hazırlayan Ünsal Ören Eğitim Kurumları, bugün Gaziantep genelinde yaygın, öncü ve örnek bir kurum olarak saygın bir marka haline gelmiştir.

Ünsal Ören Eğitim Kurumları sosyal sorumluluk çalışmaları kapsamında eğitim-öğretim kampanyalarını da desteklemektedir. Özellikle, başarılı çok sayıda öğrencinin burslu olarak okutulması ve  gerçekleştirdiği eğitim projeleriyle Gaziantep’te ilk’lerin kurumu olmuştur. Ünsal Ören Eğitim Kurumları başarılarını, başkalarının başarısızlığıyla ölçmemiştir.

Ünsal Ören Eğitim Kurumları kişiselleştirilmiş öğretim modeli ile geleceğin özgüveni yüksek, ufku geniş, vizyon sahibi, seçkin bireylerini yetiştirmeye devam etmektedir.